Twitt

Hej květů,

Stejně jako jsem se snažil vyhnout nemohl jsem. Takže února známek 7. 2010 den Inglot zvýší jejich ceny obrovský skok ohraničovací! Nemám zcela pochopit, jak žádná závěrka byla vydána jako proč? Takže jsem opravdu zmatený jako já toto píšu ve vlaku řítil přes tunely New Yorku jako Chodím do vlajkové lodi obchodu. Uvidím, co říkají, když přijdu!

Nemohu popřít, že Inglot Výrobky jsou úžasné, zejména jejich stíny. Jak teď, než jsem překonat s naprostou extázi (myslím: dítě v cukrárně) Mám svůj názor na snahu více oční stíny, konkrétně matné barvy, gel vložky a možná korektory a pigmenty. Podívejme se, co jsem vlastně odejít s, když jsem udělal ničit obchod (a bohužel bankovní účet)

Úplně první, co jsem vstoupil do Inglot Byl jsem ohromen naprosté barevné škály v každém výrobku, zda to bylo stíny, lipglosses, pigmenty nebo laky na nehty i začnu se dostat do těch brzy, takže zůstaňte naladěni na to).

Jaké další se mi smát (ok slintat, ale kdo se ptá stejně) byla svoboda paleta systém, který v podstatě je systém, kde si urvat paletu (3, 5 nebo 10 slotů) a naplňte ji s tím, co chcete pro ONE pevnou cenu bez ohledu na pokud míchat tak dlouho, jak to zapadá do palety!

Je to také žádný švindl. Velmi jednoduché! Oční stíny jsou buď matný, perla povrch, lesk a třpyt vysoká. Základy jsou v rozsahu od nejsvětlejší po nejtmavší bez chladné / teplé znalosti potřebné! Pigmenty pigmenty barviva habaděj týden Barvy jsou AMAZINGLYYYY pigmentované a tak tak tak (ano 3, takže stojí za to) dost! Ok, že je názor, ale pravdivá ;)

Chlap, který mi pomohl Naposledy jsem tam byla bylo úžasné! Nemůžu Vzpomeňte si jeho jméno, ale doufám, že ho máte. Inglot se zákaznický servis na vrchol! Mají odpovědět na každou otázku, bez ohledu na to, kolikrát zeptat (Zkoušel jsem to jen pro vás všechny. I když jsem byl přezdíval "otázka" od kolegy v našem školícím třídy akademie, ale já odbočit.) Na Inglot jsou informativní a rozhodně není ctižádostivý . Buďme upřímní. Toto zboží se prodává sama!

Takže tentokrát jsem si v mých silách, aby se obrázky! Už se nemůžu dočkat. Tento vlak je třeba postupovat rychleji. Mám Inglot k nákupu! Lol! Budu aktualizovat odtud brzy!Po příchodu na Inglot

Ok, takže když jsem se poprvé dostala ke dveřím. Byl jsem 30 min brzy a bylo mi řečeno obchod otevřel v 10:00. Měl jsem rychlé snídani a vrátil se jen slyšet, že jsem se musel vrátit na dalších 30 minut, protože něco do stropu byl vyřešen. Byl jsem trochu zklamaný, protože jsem byl příliš horlivý začít hrát ve všem a byla zima! Prosím, neotáčej mě pryč! Smutný obličej a vše, co jsem přešel k Forever 21, který jen zklamání mi víc s midriffs všechny jejich tílka, šortky a! No ahoj, je tam -0, co když budu potřebovat něco super-teplé právě teď! Aargh! Po přemýšlel kolem obchodu bezcílně pro 40mins přesně. Nechtěl jsem, aby se odvrátil znovu tak navíc 10 minut bylo nutné.


Vrátil jsem se k Inglot pro třetí čas a posunul se dveře otevřít a ejhle jsem tady! A jediný v obchodě mohl bych přidat! Byl jsem uvítán make-up umělce, který jsem později zjistil, byla Ann, který byl super hezké a užitečné. Ona swatched barvy se mnou, vysvětluje více o různých textur očního stínu a dokonce toaletní ubrousky připravený Pokaždé, když došel prostoru na zadní straně rukou. Přinesl jsem své staré palety se mnou a ona šla každého stínu, aby se ujistil těch novějších jsem si nebyla napálí na to, co už jsem měl! Díky bohu, že tam je. Každý stín Vzal jsem jí bych řekl, že "Máte tohle už ale co si zkuste tuto." Mohu říci, že každý doporučuje oční stín v nové paletě a miluju je! Některé velké zvýraznění barvy se také! Ona také učila mě elegantní trik s jedním z oční stíny! Byla za úžasné a jsem ocenil, že tak!

Tak co si mám koupit?! Koupil jsem si dalších 10 pan Svoboda paletu, 2 gelové vložky a vodotěsné 3 pánev paleta s 2 obočí prášky a 1 nahý rtěnka (ano, já vím, tak náhodně jsem mít korektor, ale přešel ji na poslední chvíli), když říkám, že jsou tyto výrobky úžasné. Ony jsou úžasné! Ann mě představil několik jiných produktů, které jsem omylem přehlédl v poslední době jsem tam byl! Nemůžu se dočkat až si koupím další Inglot produktů! # TeamInglot celou cestu.

Další maskérů přišel a poznal jsem ji od mé poslední návštěvy, a zjistil, že její jméno je Melissa. Byla super cool také! Něco asi vidět další vysokou ženu, jako jsem si, že okamžitě z nich dělá cool! # Teamtallgirl :)

Začal jsem se zeptat na její otázky o náhlém vzestupu cen a ona se vyjádřila, že každý byl stejně zmatený a přesný důvod je stále neznámý k nim. Udělala zmínit, že slyšela, že by mohlo být způsobeno něčím děje v Evropě, byla trochu nejasné a nejisté zdroje nebo pravdy v tom. Zazvonil telefon neustále! Zákazníci volání se zeptat, zda je "zvýšení cen pověst" bylo pravdivé a další otázky. Melissa dokonce přiznala, že ona byla trochu zklamaná zvýšení ceny a vlastně měl seznam produktů poznamenal si, že si vyzvednout ještě před zvýšením cen. WOW! Víte, je to vážné, když make-up umělci na přepážce se zásobit. Ann je uvedeno, jak šílené je to už se všichni žádající Inglot, jako by doslova vyšel ne-li i přes noc. Řekl jsem jim, že by díky YouTube a make-up Guru za to, stejně jako kvalitu produktů! Ann zdálo, pyšní horké vzestupu Inglot je. Byl bych taky!

Insider tip: Inglot obvykle prodává se na první den v IMATS / MakeupShow, takže se tam dostat včasné a koupit na první den nebo budete umístění oční stíny v červenali palet. Lol j / k (možná)

Zeptal jsem se f bych fotit kolem obchodu pro můj blog a neváhali a řekl jistý. Ann ještě se mě zeptal na můj blog místě. Dal jsem jí svoji vizitku. Vyjádřila zájem získat spoustu bloggerů než mají setkat a pozdravit. A mouchou na zdi by to mohlo být uvedeno na nový obchod V NEW YORKU! Ano, jste to slyšel první zde další Inglot vlajkovou lodí MOŽNÁ PRO Store (20 nebo 30 palet pánve a širší nabídku barev a jsem na chvíli přemýšlí:. I více barev jsem upřímně ohromen nyní)


Také jsem zjistil, mužský make-up umělce, kteří mi pomohli Naposledy jsem tam byl se jmenuje Andrew. Zde je to, co jsem blogoval po této návštěvě ...

Šel do Inglot New Yorku a byl to úžasný zážitek! Muž maskérů, na podlaze je soo užitečné. Každá otázka Zeptal jsem měl podrobnou odpověď, je vysvětleno v laymens podmínkách a takový druh demeanor celkově. Ne ctižádostivý prodej, nevyžádané rady nebo spěchat. Jeden z nejlepších zážitků, co jsem kdy měl v obchodě nebo make-up na přepážce.
Nyní k dobré věci! Tyto oční stíny! Blouznil o celém internetu jsem nenašla jediného negativní hodnocení! Seznam profesionálů jsou nekonečné pro mě:
Vysoce pigmentovaná
Levná! (1/3 ceny stíny MAC!)
Obrovské množství 2,7 g!
Čtyři různé povrchy
Přijďte v jednolůžkových, čtverec nebo kruh na paletě
Může být umístěn v úžasné palety magnetem!
Široká škála barevných možností

Inglot nabízí mnohem soo: lak na nehty, korektor, tekutý nadace, Nadace prášku, pigmenty, rty / oči vložky, lesk na rty, rtěnky, barva hrnce / hrnce gel liniové, míchací média, kartáče, tašky, pouzdra na vlak, a další!

Chtěl jsem k překročení MAC / MUFE oblasti, a to kosmetická řada nezklamal!
Tak takhle jsem se cítil po mé poslední návštěvy. Níže ukážu fotografie produktů Podíval jsem se na z této nedávné návštěvě jsem se lodní náklad fotografií pro vás všechny. Podívejte se na všechny dobroty ...

Nahlédnout dovnitř vlajkové lodi NYC Inglot obchodě


Velký výběr nadací v mnoha různých formách
WOC příjemný!

Svoboda systém


Řasy

Co se třpytí

Pigmenty! Pigmenty!

Vodotěsné gel vložky

Pro Umělec kartáč vrátit 32 kusů k dispozici v přírodních nebo syntetických vlasů

Člověka oblast / Test Area
Laky na nehty habaděj!

Tělo bronzery

Svoboda systém
Jednotlivé stíny, oční stíny tužky na rty, vložky

R na L: korektory hole, Jemné tekuté nadace, minerální nadace

Kožní Osvětlení (musí vrátit pro některé je miluju!)

Stick Foundation (je vyřazen na nové verze s odlišnou formulací)

Pro umělce traincase

Smetana a prášek červená se (oni také mají tekutou červenat)
Bez vyobrazení **: rtěnky, lipglosses a rtěnky na rty hrnce, pastelky Kč! Je mi líto květů jsem si neuvědomil jsem přeskočil této oblasti! Výběr je tak široký, jako laky na nehty, takže jeho rozhodně musí vidět to moc líto, budu určitě fotografovat příště jsem tam! Skauti čest :)

Nahlédnout do některé z mých Inglot COLLECTION

R L: Akt rtěnky (vypadá červenější na fotografii), med hnědá, tmavě hnědá obočí prášek

Teal a půlnoční modré nepromokavé gelové vložky

Velké neutrální barvy a podívat se na pigmentaci! Úžasné!

Moje nejnovější paleta .. tyto barvy budou houpat v létě!

Díky za přečtení! Doufám, že se vám to líbilo! Inglot kosmetika je SHERRY BLOSSOM schválen!


Mám mnoho youtube tutoriály používat jejich produkty podívejte se na ty návody zde SHERRY BLOSSOM BEAUTY CHANNEL

Až do příště,


Pozdější květy!


Související příspěvky:

NUDE LIP METODIKA PRO ŽENY barvy
3 super BOLD rty DEEP pleti!
YouTube Video: Pravda aktualizace: Revlon Colorstay Minerální Dokončovací Prášek

6 Reakce na EXTRA! EXTRA! Slovy: Inglot COSMETICS

 1. EVE-O-LUTION říká:

  Ach wowww Nevěděl jsem, že Inglot byl v nás příliš : D
  im nováček v USA a make-up způsob :) učit každý den. M v Miami tak první věc, kterou teď budu hledat nejbližší obchod mě co nejdříve. hehehe
  chladné recenze holka a krásná PICS stíny vypadají tak pigmentované a perspektivní NA?
  Líbí se podívejte na můj blog-stránky a taky připomínky od profesionálů vždy vítáni :)
  mají BRT o víkendu :)
  Včela
  http://beautyandeverythingelse.com/

 2. KeLLsTaR říká:

  Nádherné barvy! Co si myslíte o obočí prášku? To je jeden z produktů Inglot jsem se ještě podíval na (příliš zaneprázdněn pohledu na oční stíny hehe).

 3. Make-up od Sherry Blossom říká:

  Tyto oční stíny jsou úžasné! Určitě zkontrolujte pro Inglot ve vašem okolí! Díky Jsem rád, že se vám to líbilo tento příspěvek!

 4. Make-up od Sherry Blossom říká:

  Ano obočí prášek je úžasné! Perfektní barva obočí! Trochu jde po cestě! To zůstane! Budu dělat blogu na ně brzy! Takže zůstaňte naladěni! Ano Inglot oční stíny jsou to ceněné majetky, takže je snadné se ztratit! Ale oni mají tolik jiných skvělé produkty! Podívám se více ještě dnes! Na oslavu otevření nového obchodu v New Yorku! takže zůstaňte naladěni na to úžasné místo a možná dokonce i videa!

 5. KeLLsTaR říká:

  Můžete se těšit na to Sherry Blossom! :-) Byl jsem odbočovat a snažil své rtěnky - matné rtěnky mohou být můj nový posedlost. Jsou to nádherné! Inglot to matovostem výjimečně dobře!

 6. Make-up od Sherry Blossom říká:

  @ Kellstar ano, ano! vysoká koncentrace pigmentů a barev umožňuje pro každý typ povrchu se odlišit, zda rtěnky / stíny / Gel vložky nebo nadace!

Dovolená jeden Namítat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označené *

*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>