This page has been translated from English
Twitt
פריחת היי,

אני מתרגש העל יש עוד ראיון מדהים גורו האיפור בשבילך!
קוראים לה Brandalyn פולטון
באתר שלה היא ניצבת ב ליופי
הטוויטר שלה @ brandalynfulton

פייסבוק שלה Brandalyn פולטון

ערוץ היוטיוב שלה Brandalyn פולטון
והנה היא ...
מדהים!!

נמשיך ...

לא רק Brandalyn פולטון המאפרת היא גם אמנית שיער & פאה מדי! אז אני בהחלט רוצה לגעת בכל תחומי המומחיות שלה. כרגיל, חשבתי ארוך וקשה על מה לשאול Brandalyn היה נהדר עם לענות את כולם. הנה השאלות שלי והנה מה שהיא אמרה ...

אז אתה מתמחה איפור, פאות שיער! ספר לנו .. מה ההבדל העיקרי בין   לעיצוב פאות שיער עיצוב? מה שמשתנה עם סגנון זה? איך הגעת על סטיילינג פאות?
התחלתי לעבוד עם פאות בקולג'. הייתי צריך לסיים את לימודי הקולג' שלי באוניברסיטת מישיגן איפור הבמה שלי פרופ 'והציע לי לעבוד לצד מעצבי הפאות & איפור שיגיע עד לבית הספר שלנו. בדרך כלל הייתי לסייע להם ויעזור בסגנון פאות להחיל פאות / האיפור מאחורי הקלעים.   בתיאטרון, בבית הספר במיוחד או אזורית תיאטראות האיפור והשיער הם באותה מחלקה. כאשר סטיילינג פאה הגישה היא שונה. בדרך כלל פאה הוא מנוסח על ידי מערכת הרים. תסרוקות יום המודרניים ביותר אינם נוצרים מתוך סדרה הרים.

להיות מעצב מקצועי פאה מה תוכנית / ספר היית ממליץ? מה התוכנית / לימוד האם להשתתף?

סגנון פאה וקבלת פאה היא צורה של אמנות קדושה מאוד המועבר באופן מסורתי מאדם אחד למשנהו על ידי החניכות או התמחות. יש רק 2 תוכניות המכללות הגדולות שמציעות תואר ראשון או משרד החוץ בעיצוב פאה & איפור. יש כמה תוכניות התמחות חניכות ברחבי הארץ. עשיתי התמחות בבית הספר ג'וליארד מקצועי פאות & איפור. שם למדתי איך לבנות לאוורר פאות. אני מעודן גם כישורי סטיילינג שלי. על מנת לעבוד על ברודווי או טלוויזיה, אתה חייב להיות רישיון לקוסמטיקה שלך. אין לי אחד, אז אני יכול בסגנון פאות ושיער בסביבות מסוימות. אם המטרה שלך היא להיות הספרית מאחורי הקלעים או על טלוויזיה, חובה עליך ללכת לבית הספר קוסמטולוגיה. אני המאפרת שהוא במקרה יודע איך השיער בסגנון פאות J

איך מתחילים בתור אמנית איפור? מה לא בסדר מיומנויות באים:, איפור שיער, פאות?
אני זקוק לעבודה בקולג' החל לעבוד בחנות מחלקת המקומית במחלקת הקוסמטיקה. עבודה מכירות קוסמטיקה חשף אותי לעולם של אמנות איפור. הפכתי אובססיבי עד כדי כך שאני אדיש לחלוטין למה אני במקור למדתי בקולג' להיות. אני עושה את האיפור במשך כמעט 8 שנים ופיאות כמעט 5 שנים. אנשים תמיד שואלים מה אני עושה כדי להתחיל, "אם מישהו מביא לך הזדמנות לעשות משהו, קח את זה!" לאחר ביצוע האיפור במשך כמה שנים זה היה צריך לעשות תוכנית בקולג' שלי, פרופסור בקולג' שלי, Christianne מאיירס, הציע לי לעבוד מאחורי הקלעים על ההפקה עם מעצב פאה & איפור. אני אף פעם לא חשבתי לעשות את זה לבד. אז כך אני באופן רשמי החל לעשות את השיער. תמיד היה לי כמה מיומנויות עם שיער. הטוב ביותר בילדותי היה לי חבר מספרה מיני לבובות שלנו. הוא נקרא סלון DOLL הכל!

LOL, כמה חמוד! אז אתה צריך בסגנון פאות לסתיו המוסיקלי של Hairspray ב Pioneer תיכון אן הרבור, MI.The שיער ואיפור היה מדהים. ספר לנו מה שצריך כדי ליצור את המראה?
בעת עיצוב שיער ואיפור לתיאטרון חשוב להיפגש עם מעצב מנהל תלבושות. חשוב שכולם יהיו באותו עמוד. אני מקשיב לרעיונות שלהם, משתמשים השראתם ותמונות מחקר לבצע מבט מביא את הדמות לחיים. השחקן גם יכול להיות רעיונות שהם פיתחו תוך כדי לימוד התפקיד. זה חשוב גם כן. אתה רוצה שהם חשים בנוח על הבמה עם המראה שלהם. יש זמנים שבהם כולם לא יכולים להסכים על המראה הכללי. למדתי לקחת קצת הרעיון של כולם לגרום לזה לעבוד.

האם אתם גם עושים איפור תקופתי מתעריפי עיצוב השיער /? מה בעידן העתיק ביותר הלכת "אחורה" אל? יצאת גם עתידני וגם מנוסח "פנטזיה" התספורת של המילניום החדש?

הרבה תוכניות יש הפניות היסטוריות או תקופתית. בהתאם הבמאי הם מחליטים לשמור את ההצגה המבוססת על פרק הזמן המקורי או שהם עשויים לקחת ספין שונה על הדברים. זה באמת תלוי בפרשנות שלהם. אני חושב מתוך כל ההופעות אני כבר עובד על, אני עוזרת ליצור סגנונות חזרה מוקדמת של 1800. החלק המתגמל ביותר של בעל רקע מוצק עם יופי, אופנה, קצת היסטוריה תחפושת היא תוכל לראות איך זה מתפתח ולחזור עם המגמות בכל עונה.

מהם הטיפים שלך עבור אלו שעוני העצר הראשון על סט ביצור גדול?
כאשר מאחורי הקלעים האנשים במחלקה הארון הם החברים הכי טובים שלך. הם האנשים שעושים שינויים מהירים (ריקודים מתואמת לשנות בגדים, פאות, כובעים וכו ') לקרות איתך וגם לעזור לך לזכור את המקל שלך לשינויים. תמיד יש אור חזק, כי אתה עובד בחושך בדרך כלל.   הם ניתן לרכוש אספקה ​​וארון הבגדים במנהטן. יודע לשלב שלך עזב משלב הנכון! מנהלי הכולל שלב, מנהלי ייצור, עוזרי הפקה הם מטובי המומחים. הם יודעים מה קורה כל הזמן.

אנחנו יודעים שאתה מדטרויט. ספר לנו על הסטייליסטית 3, MUA שיער הפאה מרכזי בתחום משם שאנחנו לא יודעים?
אני באמת לא יכול להגיד לך 3 "גדול" כי כולנו באמת קרוב ותומך של אחד אחר. רובנו מצאו נישה שלנו עושה את הדבר שלנו. יש כל כך הרבה אנשים, כמוני, אשר משם אנו עושים סימן שלנו בערים אחרות. אז יש מי עדיין בדטרויט עובד על סרטים, פרסום, כלה, ואירועים מיוחדים. כמו הסיסמא החדשה תיכנס, "מיובא מדטרויט" ... יש הרבה מאיתנו J

גם לכם יש ערוץ יוטיוב. מה אנחנו יכולים לצפות לראות בערוץ הזה, כאשר אנחנו צריכים להתכוונן?
ישנתי ב-YouTube! אני מעריץ כל מי עושה את זה. תמיד הרגשתי שהחיים שלי יהיה מופע מעניין הריאליטי. אני בהחלט רוצה יותר עם ​​וידאו השנה. יש לי כמה רעיונות טובים. אני רק צריך למצוא זמן ואנרגיה ... חחחח!

מהו הסכום ביותר של איפור / פאה השינויים שעשית? איך הצלחת?

זו שאלה גדולה. בדרך כלל עם הופעות גדולות, אתה עובד עם הצוות כי ברור שאדם אחד לא יכול לעשות הכל עם עשרות פאות. כמו פאה ואת המפקח על איפור אנגמן ג'ון לתיאטרון Northport אני היחיד במחלקה שלי. על גבירתי הנאווה, אני חושב שהיו 18 פאות כמעט 25 השינויים הפאות. כל השינויים נעשו על ידי אלי היו כובעים גדולים מדי, כי היה צריך להיות מאובטח כדי ראשי, כמו גם כי זה היה פרק זמן שבו כולם חבשו כובעים. הפעלת תוכנית מאחורי הקלעים הוא כמו ריקוד מתואם שאתה עושה שוב ושוב. בדרך כלל בשבוע 2 או 3 אתה יכול לעשות את זה בעיניים עצומות, ללא התקפי חרדה ... חחחח!

אני יודע את זה עם הופעות חיות שינויים של הרגע האחרון או חירום לבוא. ספר לנו מה החוויה המטורפת ביותר שלך היה? מה עשית? הפקת לקחים?

הזיכרון שלי הוא נורא, אבל כמה דברים לבוא המוח. בתיאטרון המוסיקלי של Wichita, הייתי מעצב פאה / איפור לבין המפקח על היי סקול מיוזיקל. שארפיי {אחת הדמויות במחזה} מקבל עוגה נזרק בפניה ממש לפני ההפסקה. כל לילה הייתי לחלוטין להחיל מחדש את שערו של שארפיי ואיפור בהפסקה 15 דקות. זה היה התפקיד שלי אסטרטגי להציב את העוגה בזיגוג שוב את פניה כדי שתוכל למחוק את העוגה ליד הארונית שלה בראש מערכה שנייה על הבמה. אז מישהו זרק את העוגה משם ואף אחד לא ידע מי זרק את זה או שיש זבל (זה היה תיאטרון ענק מעל 60 אנשים היו על תכנית זו.)! אז אחרי התרוצצויות מאחורי הקלעים כמו מטורפים מחפש העוגה, אנחנו רק בסופו של דבר צורך להשתמש בקצף גילוח לחקות את הדובדבן! זה עבד, אבל הקפדתי מאותו יום כי עוזרת הפקה הביא עוגה לי להגדיר את זה על השולחן שלי.
עוד חוויה מטורפת כאשר עשיתי לאף תותבות וסנטרים למשחק במכללה. השחקנים היה להחיל את חתיכות גומי מותאמות אישית עם מסטיק רוח. תמיד אמרתי שכל שחקן לעור מימה שלהם ולנקות אותו היטב. מסטיק רוח יכול להיות אכזרי למדי, כאשר החלה באותו אזור כמעט 2 שבועות ישר. אחד השחקנים לא לקחת את העצה שלי, את המתח מהמכשיר קרע את עור פניו ממש מתחת לעינו. זה {undereye} עור עדין אז זה היה מפחיד. שאלתי אותו אם היה לחות פניו. כמובן שלא, אבל זה עדיין היה מפחיד כי הרגשתי אחריות, אבל לא היה שום דבר שיכולתי לעשות. למזלנו היו לנו רק 1 להראות יותר שמאלה.

WOW זה כל מה שאני יכול להגיד!

Brandalyn עשה כל כך הרבה! המומחיות שלה היא אינסופית.

אבל ...


הידעת?

Brandalyn הוא עורך מגזין היופי של היום תקווה

ספג פגיעה מוחית טראומטית בשנת 2002

יצרה שותפות עם הר סיני מרכז לרפואה פגיעה מוחית המחקר ללמד עצות איפור לנשים שסבלו נזק מוחי

אוהב גבינה צ'ילי צ'יפס וכל דבר אחר & חריף טעים

הוא איפור & המפקח על פאה הקרובה לשחק גבירתי הנאווה ב אנגמן ג'ון תיאטרון בניופורט, ניו יורק

עבד פאה & איפור בקרנגי הול!

אוהב כל דבר אופנה במיוחד -60 שנות ה -70 ורהיטים

היתה המאפרת של השנה בשנת 2008 במכון קריירה בנט סלבריטאים איפור סימפוזיון

הציג את נשות אוסף קרן צבע עבור קוסמטיקה האטלייה פנים בתערוכת הרכב 2010

כבר בתחום איפור 8yrs ואת שדה פאה & השיער במשך 5 yrs

לאחרונה עברה לניו יורק מדטרויט

יש כלב בשם לעיס

ניו יורק שבוע האופנה 2011

Brandalyn עבד בצוות איפור, אשר נערך בחסות קוסמטיקה Mehron עבור טוני שבוע האופנה בניו יורק Francesc 2011. הקולקציה בהשראת הציפורים גארודה {ציפור זהב הינדי בעל גוף קשור קרני השמש}. איפור היה לחקות את כנפי הציפור והשפתיים היו להיות "דם אדום". בדוק Brandalyn קשה בעבודה ואת המראה המוגמר ...מדהים!

Brandalyn של טיפ שבוע האופנה עבודה

פשוט להיות מוכן לקחת על עצמו כל דבר יכול לקרות. בקש תמיד את הרעיון של המראה, כך שאתה יודע איך לארוז את הערכה שלך, אבל יודע מבט שיכול לשנות לחלוטין. אני תמיד רוצה לבדוק עם האמן המפתח אחרי כל יישום לאישור שלהם. להכיר את הדגמים - לך יהיה יותר עבודה סביר איתם שוב. אני לומד כי עולם האופנה הוא די קטן.

אם את מעוניינת לדעת מה Brandalyn להשתמש כדי לקבל את המראה הסופי. בדוק את הבלוג שלה ב 'הוא קיצור של יופי .

איפור LA SHOW 2011

(הצג איפור היא תערוכה של אמנים המקצוענים איפור) *

Brandalyn הראו בשידור חי איך היא השיגה את המראה שחוקה על המסלול בשבוע האופנה בניו יורק באוסף טוני Francesc בתערוכת לוס אנג'לס 2011 איפור!
Brandalyn גם המאפרת בביתן Atelier פרצוף איפור הצג לוס אנג'לס 2011


בשנת 2010, שימש Brandalyn כאחד הדוברים של האטלייה נשים פנים של צבע הקרן הפעלה

הנה אחד האהובים האישיים של עבודה של Brandalyn:


ללא מילים! כן אני יודע גם אני!

Brandalyn כבר בתחום האיפור משנת 2003 ויש לו פגשתי אנשים מדהימים ומשפיע רבות. כמה מהאמנים האהובים עלי איפור!

Brandalyn & סלבריטאים אמן איפור, סם פיין
Brandalyn על הרבה בתמונה מימין עם סטפני פלור (M) & קריסטל רייט, גורו שיווק בשמאל הקיצוני

זה Brandalyn השנה היא לומדת להיות חלק:

"... 2011 טריאתלון Nautica יורק כחבר לוקמיה & (LLS) לימפומה של החברה צוות באימונים. הטריאתלון יתקיים בניו יורק ב -7 באוגוסט והכשרה מתחילה בחודש מארס. כולנו על צוות הדרכה ב מגייסים כספים כדי לסייע לוקמיה עצירה, לימפומה, לימפומה הודג'קין לבין מיאלומה מלקחת יותר חיים. "


קרא עוד על מטרה זו ב # TEAMBRANDALYN

בהצלחה!


Brandalyn פולטון הוא אדם מדהים עם כישרון מדהים לא פחות פאה איפור, שיער &! הצטרפות בפייסבוק שלה בדף BRANDALYN פולטון ו אחריה בטוויטר @ brandalynfulton . הקפד גם להתכוונן אליה בערוץ YouTube ו BLOG ! הקפידו להירשם כמנוי לכל! לא להחמיץ את כל הטיפים הנפלאים, טריקים ועצות שהיא מציעה.תודה מיוחדת Brandalyn פולטון על היותו חביב כל כך ולתת זמנה וידע, לענות על כל שאלה שאי פעם ביקש לא משנה כמה לוח הזמנים העמוס שלה ועל שהיא בית כזה כוח בתחום איפור. אתה באמת לעורר אותי ועוד רבים אחרים. תודה!

לאוהבי כל האיפור שלי, אמני איפור, שיער אמנים Brandalyn פאה יהיה על איפור הצג ניו יורק 2011!! נתראה שם!


עד הפעם הבאה,

פריחת ברגע האחרון!

הודעות קשורות:

כולל פתיחת INGLOT צ'לסי השוק בניו יורק
פריחת ראיון מקרוב & אישי עם גורואים במועדפים איפור: LILPUMKINPIE05
פריחת ראיון מקרוב & אישי עם גורואים מועדף: MAKEUPBYRENREN

10 תגובות ל פריחת ראיון מקרוב & אישי עם גורואים מועדף: BRANDALYN פולטון

 1. מיס פריסי אומר:

  וואו זה היה פוסט מדהים מאוד יסודי מדי.

 2. איפור על ידי שרי פריחת אומר:

  תודה! בצע / להירשם אליה! במיוחד אם אתה LOVEEE איפור!

 3. brandalynfultononline.com אומר:

  תודה שרי! אתה כזה בן אדם מדהים! האנרגיה שלך היא מדבקת! מקווה לראות אותך בקרוב! תמשיכו את העבודה הטובה :-)

 4. OnYxStA ** ** אומר:

  וואו! אהבתי את הפוסט הזה :)

  Xisses, Onyxsta

  http://say-bleurgh.blogspot.com/

 5. איפור על ידי שרי פריחת אומר:

  לא תודה Brandalyn! אני בהחלט רואה אותך בקרוב! יש לי תיאוריה צבע לכבוש lol

 6. איפור על ידי שרי פריחת אומר:

  תודה! זוהי סדרה בבלוג שלי: ": ראיון פריחת: מקרוב & אישי עם גורואים מועדף" ..... כך שכדאי להמשיך לעקוב יותר לבדוק את הגורואים שרואיינו כבר!

 7. SatsukiMUA אומר:

  שרי פוסט נהדר! אנחנו מפטפטים על טוויטר, אבל שמח שמצאתי את הבלוג שלך!

 8. איפור על ידי שרי פריחת אומר:

  כן יש לנו! תודה! שמח שמצאת את זה יותר מדי!

 9. Marque בת'אני יופי טאונס אומר:

  אייב היה plesaure לדעת כמה גדול גב 'Brandalyn פולטון היא עבור כמה שנים עכשיו אני כל כך שמחה כי המילה מתפשטת :) בהחלט מדהים לכתוב את שרי!

 10. איפור על ידי שרי פריחת אומר:

  @ בת'אני אני שמח מדי! היא כל כך מתוק, אבל כזה תחנת כוח בזכות עצמה!

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*

אתה יכול להשתמש אלה תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>