Hej kwiaty,

Fashion Week jest w pełnym rozkwicie. Pokazy mody to nie jedyne wydarzenia dzieje w tym czasie. Marki z całej owczarni do Nowego Jorku w tym czasie i gospodarzem największych imprez w roku. To wydarzenie miało na social media szum w oczekiwaniu. Nie jestem nowicjuszem do ekologicznej głównego stymulatora linii produktów. W poprzednim poście I ogłosił swoją miłość ich kontroli krawędzi i zawiera zdjęcia, jak to wygładzone moje niesforne krawędzie. Kiedy otrzymał wiadomość o ich nowej linii produktów dla wszystkich rodzajów włosów naturalnych byłem zdecydowanie zainteresowani.

Loki Unleashed o nazwie typu, że kto ma interes nie będzie osiągnął. Strona start, którego gospodarzem w The Carlton Hotel , została wypełniona tak wielu z naszych ulubionych hairlistas naturalnych: hosted by Patrice z Afrobella.com, Kim Coles, Taren z Taren916 na Youtube i Stephenem Bogini, przewidywanie wielkiej nocy była wysoka.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Wchodząc do sali, została umieszczona tak wiele naturalnych kobiet włosach. W Loki Unleashed zespół był bardzo przyjazny. W tylnej części sali, nie było linii, aby uzyskać zdjęcie pstryknął i tak wiele naturalnych blogerów włosów i vloggers były rozproszone.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Na zdjęciu: (od lewej) Khambria z KinkyKurlyKham na YT i (z prawej) Keisha z Ashiek118 na YT z 2 swoich naturalnych przyjaciół włosach

Kiedy pokaz naprawdę zaczęła nam zostały wprowadzone do 3 naturalnych włosach modeli i kazano produkty, które zostały użyte do stworzenia każdego stylu. Musiałbym przyznać, że liczyłem na trochę więcej o tym, co zrobić krok po kroku i prawidłowego sposobu użycia każdego z nowych produktów. Otoczony przez tak wielu doświadczonych naturalistas jak i początkujących myślę, że to było wielkie otwarcie podłogi do Q & segmentu. Style były piękne, ze zdrowym połyskiem i każdy Strand w miejscu, te panie miały uwagę wszystkich tam. Wydarzenie było doskonałym praca na budowie przewidywanie efektywności loki Unleashed produktów.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Loki Unleashed jest przeznaczony do przewidzianych naturalistas z produktami wielkich dla prepping, stylizacja i utrzymanie ich włosy. Produkty są mieszane z phlethora kluczowych składników: białka pszenicy, miodu, aloes, wyciąg z zielonej herbaty, krwawnik pospolity, chmiel, rozmaryn, melisa, rumianek i inne składniki Curls Unleashed oświadcza będzie "opuścić twoje włosy wyglądające i wielkie uczucie. dostarczając niesamowitej wilgoci, połysk i definicję. "

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Miałem wielki czas. Rozmawiałem z Guy Taren z Taren916, YouTube naturalny vlogger włosy. Było tak wiele osób zbliża się z nią porozmawiać i tak nasz czat był krótki. Kim Coles ma niesamowity uśmiech i jej pozytywny klimat jest zdecydowanie czuł, gdy jesteś w jej obecności. Afrobella jest po prostu słodki będziesz kiedykolwiek spotkać. To zawsze miło mieć szansę na rozmowę z nią i bycie pisarzem piękno dla Afrobella.com była jedna z najlepszych atrakcji w mojej karierze blogowanie! Wszyscy byli ubrani na dziewiątek. Suknie były niesamowite, makijaż idealny i włosy określone tak ładnie.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Afrobella nosi Eloquii przez Ograniczona: Zdobądź suknię TUTAJ

Gwiazdy na noc: całe Curls Unleashed linię produktów. Jestem blogger tak całe partie nastawione wokół produktu, tak jak przewidywano jako strony nastawione wokół osoby, z wyjątkiem tych gwiazd będzie wkrótce dostępny na Ciebie!

Curls Unleashed products, natural hair, sherryblossom

W sumie w czasie wielkiego się bawili, a ja czekam na wypróbowanie produktów i widząc, co robi dla Curls Unleashed moim naturalnym grzywą.

Więc kwiatów, będzie spróbować Curls Unleashed produkty dla włosów?

Do następnego razu,

Późniejsze Blossoms

Twitt

Podobne posty:

AFROBELLA, Lianne FARBES & YUMMY411: czego nie KNOW!
Tweet TWARZ OFF WYPADKU Twitter w Brooklyn NY!
NATURAL ALERT Włos: WYSOKIE BUN UPDO W / LONG PLECIONKI BOX
Tagged with:

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>