Hej kvety,

Fashion Week je v plnom prúde. Módne prehliadky nie sú jediné akcie prebiehajú počas tejto doby. Značky z celého stáda do New Yorku počas tejto doby a hostiť najväčšie udalosťou roka. Táto udalosť mala sociálne médiá bzučanie v očakávaní. Ja nie som nováčik na bioproduktov Root stimulátor linky. V predchádzajúcom príspevku som vyhlásil svoju lásku svoje výhody kontrolu a zahŕňala fotografie, ako to vyhladiť svoje neovládateľné hrany. Keď som dostal slovo svojej novej produktovej rady pre všetky typy vlasov prírodných som bol určite záujem.

Krútia Unleashed, s názvom, ako že kto má záujem nebude vrchole. Začatí party, organizované na The Carlton Hotel bol plný, takže mnohé z našich obľúbených prírodných hairlistas: hostila Patrice z Afrobella.com, Kim Coles, Taren z Taren916 na Youtube a Dr Bohyňa, očakávania veľký večer bola vysoká.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Vstup do miesta konania, to bolo nabitý toľkými prírodnými haired žien. V krútia Unleashed tím bol výborný priateľský. V zadnej časti areálu, bola linka dostať vaše fotografie prasklo a tak veľa prírodných vlasov bloggerov a vloggers boli roztrúsené.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Na snímke: (úplne vľavo) Khambria z KinkyKurlyKham na YT a (úplne vpravo) Keisha zo Ashiek118 na YT s 2 ich prirodzených haired priateľov

Keď prehliadka začala naozaj sme boli oboznámení s prírodnými 3 haired modelov a bolo nám povedané produktov, ktoré boli použité na vytvorenie každého štýl. Budem musieť priznať, že som dúfala, že niečo viac o tom, čo sa stalo krok za krokom a ako správne používať každý z nových produktov. Obklopený toľkými knowledgable naturalistas i začiatočníkom, myslím, že by bolo skvelé otvoriť slovo Q & A segmentu. Štýly boli krásne, so zdravým leskom a každý Strand v mieste, tieto dámy mal pozornosť každého tu. Akcia sa skvelú prácu na budovaní očakávania účinnosti týchto kudrliniek Unleashed produkty.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Unleashed kadere je navrhnutý tak, aby poskytované naturalistas s produktmi skvelé pre prepping, styling a udržiavanie svoje vlasy. Výrobky sú namiešané s phlethora kľúčových Zloženie: pšeničná bielkovina, med, aloe vera, extrakt zo zeleného čaju, rebríček, chmeľ, rozmarín, medovka, harmanček a ďalšie zložky stočený Unleashed prehlasuje, že bude "opustiť vaše vlasy vyzerať a cítiť skvele. tým, že poskytuje neuveriteľný vlhkosti, lesk a definície. "

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Mal som veľkú čas. Som rozprávala s Guy Taren z Taren916, YouTube prírodné vlasy vlogger. Tam bolo toľko ľudí prichádza s ňou porozprávať, a tak naše rozprávanie bolo krátke. Kim Coles má úžasný úsmev a jej pozitívny atmosféra je určite cítil, keď ste v jej prítomnosti. Afrobella je proste najsladšie budete niekedy stretnúť. Je to vždy radosť mať možnosť chatovať s ňou a že krása spisovateľ pre Afrobella.com je jedným z najväčších vrcholov mojej kariéry blogu! Všetci boli oblečení do deviatky. Tieto šaty sú úžasné, make-up dokonalý a vlasy položil tak pekne.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Afrobella nosí Eloquii obmedzeným: Získajte šaty TU

Hviezdy v noci: celý krúti Unleashed produktovú radu. Som blogger, takže celej strany smerujúce okolo produktu sú rovnako ako strany očakávať zameraných okolo osoby, okrem týchto hviezd bude čoskoro k dispozícii!

Curls Unleashed products, natural hair, sherryblossom

Všetci vo všetkých veľkého dobe mal, a ja sa teším na vyskúšanie produktov a vidieť, čo stočený Unleashed robí pre moje prirodzené hrivou.

Takže kvetov, budete sa snažiť krúti Unleashed produktov pre vaše vlasy?

Až do nabudúce,

Neskorší Blossoms

Twitt

Súvisiace príspevky:

Prírodná farba vlasov CESTA: Som 9 MESIACOV prírodné!
NYFW 2012 DRÁHA NAILS: FALGUNI & Shane pávie NYFW NECHTY Remixed!
Rukám vizážisti: [R] evolúcia začína!
Tagged s:

Required

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>