Hey Blossoms,

Moda Haftası tüm hızıyla. Defileler bu süre içinde devam sadece olaylar değildir. Bu süre içinde her yerinden sürüden NYC Markalar ve yılın en büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Bu olay beklentisiyle uğultu sosyal medya vardı. Ben Organik Kök Stimülatör ürün için newbie değilim. Bir önceki yazı olarak ben onların Kenar Kontrol aşkımı ilan etti ve bu benim asi kenarları yumuşatılmış nasıl resimlerini ekledim. Ben tüm doğal saç tipleri için yeni ürün kelime aldığında ben kesinlikle ilgilendi.

Curls bu kimin ilgisini doruğa olmaz gibi bir ismi olan, Unleashed. Barındırılmaktadır lansman partisi, Carlton Hotel , bizim favori doğal hairlistas pek çok doluydu: Afrobella.com Patrice, Kim Coles, Youtube ve Dr üzerine Taren916 arasında Taren ev sahipliğinde Tanrıça, harika bir gece beklentisiyle yüksek oldu.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Mekan içine girilmesi, bu kadar çok doğal saçlı kadınlarla doluydu. Takım Unleashed Curls dostu süper oldu. Mekanın arkasında, fotoğraf tersledi ve çok doğal saç blogcular ve vloggers boyunca dağıldı almak için bir çizgi vardı.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Resimde: (Far Sol) ve Khambria YT üzerine KinkyKurlyKham arasında ve (Uzak Sağ) Keisha YT üzerine Ashiek118 doğal saçlı arkadaş 2

Gösterisi gerçekten başladığında 3 doğal saçlı modeller tanıtıldı ve her stil oluşturmak için kullanılan ürünler söylendi. Ben adım ve yeni ürünlerin her birinin uygun şekilde adım ne yapıldı hakkında biraz daha fazla umuyordum itiraf etmek olurdu. Çok bilgili naturalistas yanı sıra ben bir Q & A segmenti için zemin açmak için harika olurdu düşünüyorum yenilere çevrili. Stilleri bu bayanlar var herkesin dikkatini vardı yerde sağlıklı bir parlaklık ve her Strand ile, güzel olmuş. Olay Curls verimliliği beklentisiyle binasında mükemmel bir iş ürünleri Unleashed vermedi.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Unleashed bukleler, prepping şekillendirme ve saç bakımı için büyük ürünleri ile sağlanan naturalistas için tasarlanmıştır. Ürünlerin anahtar maddeleri bir phlethora yoğruluyor: buğday proteini, bal, aloe vera, yeşil çay özü, civanperçemi, şerbetçiotu, biberiye, melisa, papatya ve diğer malzemelerle Unleashed bu "saç arıyor ve büyük bir duygu bırakacak ilan bukleler. inanılmaz nem, parlaklık ve tanımı sağlayarak. "

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Ben büyük bir zaman vardı. Ben Taren916 of Taren Guy, Youtube doğal saç vlogger ile sohbet ettik. Bu kadar çok insan onunla konuşmak ve böylece bizim sohbet kısa sürdü oraya kadar geliyordu. Kim Coles inanılmaz bir gülümseme var ve sen onun varlığında zaman onu olumlu vibe kesinlikle hissedilir. Afrobella sadece hiç buluşacağız tatlı olduğunu. Her zaman onunla sohbet etmek ve Afrobella.com için bir güzellik yazar olmanın benim bloglama kariyerimin en güzel yanlarından biri olmuştur bir şans elde etmek için bir keyif! Herkes dokuzlu için giymişti. Elbiseleri harikaydı, makyaj mükemmel ve saç öyle güzel koydu.

Kim Coles, NYFW, Curls, Unleashed, ORS, sherryblossom, Taren916, Guy, Afrobella, natural, hair

Afrobella Limited tarafından Eloquii giyiyor: elbisesinin alın BURAYA

Gecenin yıldız: Tüm Curls ürün Unleashed. Bir ürünün etrafında dişli ben blogger yüzden tüm partiler gibi bir kişi etrafında yönelik taraflar olarak tahmin ediliyor; bu yıldızlar hariç yakında sizin için mevcut olacak!

Curls Unleashed products, natural hair, sherryblossom

Tüm iyi bir zamanda tüm vardı ve ben ürünleri denemek için sabırsızlanıyoruz ve benim doğal yele için yapar Unleashed kıvrılıyor ne görüyorum.

Blossoms Yani, Curls saç için ürünler Unleashed çalışacağız?

Next Time kadar,

Daha sonra Blossoms

Twitt

İlgili mesajlar:

2011 FASHION NIGHT OUT: güler & FOTOĞRAFLAR IN ATAĞI
KORUYUCU STYLE UYARI: YUNAN TANRIÇA W / UZUN KUTUSU ÖRGÜ
NYFW 2012 PİST NAILS: FALGUNI & SHANE PEACOCK'S NYFW Remixed NAILS!
Tagged with:

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>